• blank
 • blank
 • blank
 • blank
 • blank
 • blank
 • blank
 • blank
 • blank
 • blank
 • blank
 • blank
 • blank

Multi Action
Tüy ve Siyah Nokta Alıcı Sir Ağda


Siyah noktalar, kulak, burun ve yüz tüylerinden tek bir ürünle arının...

Multi Action, yüzünüzdeki siyah noktalardan ve istenmeyen tüylerden kurtulmak için özel olarak tasarlanmıştır. T bölgesi, kulak içi ve burun içi gibi bölgelerde ağda uygulamasını kendi kendinize, pratik ve son derece kolay olarak yapabilirsiniz.

Her çeşit fırında ısıtılabilen Multi Action, T bölgesindeki siyah noktaları kolaylıkla temizler, dudak çevresi ve yüzdeki tüyleri bez gerektirmeden alır.

Farklı bölgelerde uygulama kolaylığı sağlayan ve patent konusu olan spatula "burun içi", "geniş yüzey" ve "kulak içi" olmak üzere 3 farklı aplikatöre sahiptir. Sonraki kullanımlardaki hijyen ve kolaylık açısından kutu içinde 6 adet spatula bulunmaktadır.

 

 • Kadın ve erkek kullanımına uygun
 • Tüy ve siyah nokta alıcı sir ağda
 • 4 bölgede etkin tüy temizliği
 • T bölgesindeki siyah noktaların temizliği
 • Dudak çevresi ve yüzdeki tüyler için bez gerekmeden kullanım imkanı
 • Özel tasarlanmış spatulayla burun içi ve kulak içi tüylerin temizliği
 • Her çeşit fırında ısıtılabilir.
 • Cilde sürüldüğünde donarak bez gerektirmeden tüyleri alma imkanı verir.
 • Yalnızca tüylere yapışır.
 • Gerçek balmumundan üretilmiştir.
 • Kolofan reçinesi, paraben, mineral yağ ve şeker içermez.
 • Dermatolojik olarak test edilmiştir.
 • 1 Adet Kavanoz Sir Ağda 80 ml
 • 4 Adet Dudak Koruyucu Bıyık Etiketi
 • 6 Adet Remove Ağda Sonrası Temizleme Mendili
 • 6 Adet (3 Farklı Uçlu Aplikatör) Spatula
 • 1 Adet Kullanma Talimatı
blank Normal Fırın: Ürünü önceden ısıtılmış fırına koymayın. Ürünü fırına koyduktan sonra ısıtma işlemine başlayın ve sıcaklık ayarının kesinlikle 100°C'yi aşmamasına dikkat edin. Ürün ambalajı en fazla 100°C sıcaklıkta ısıtılmaya uygundur. Ürünü fırına mutlaka bir kâse içinde yerleştirin. 12 dakika boyunca ürünü ağzı kapalı şekilde ısıtın. Ürün akışkan bal kıvamına gelmez ise 5 dakika aralıklarla ısıtmaya devam edin. Ürünü fırından çıkartırken kaza riskine karşı fırın eldiveni kullanın. Ürün çok sıvı hale gelmişse ürün bal kıvamına gelene kadar bekleyin, spatulayla karıştırın. Ürünü kullanmaya başlamadan önce cildinizin ufak bir alanında sıcaklık ve alerjik durum için kontrol etmeyi unutmayın.
blank Mikrodalga Fırın: Ürünü mikrodalga fırında ısıtmak isterseniz, mikrodalga fırınının güç ayarını yüksek seviyeye getirin (600 w). Ürünü fırına mutlaka bir cam kâse içinde yerleştirin. 3,5 dakika boyunca ağzı kapalı şekilde ısıtın. Şayet ürün akışkan bal kıvamına gelmemişse 20’şer saniye aralıklarla akışkan bal kıvamına gelinceye kadar ısıtmaya devam edin. Ürün kullanım sıcaklığı 54°C'yi aşmamalıdır. Ürünü fırından çıkartırken kaza riskine karşı fırın eldiveni kullanın. İlk kullanımdan sonra ürün ambalaj içerisinde yarı veya yarıdan az kaldıysa mikrodalgadaki ısıtma süresinin 2 dakikayı aşmamasına dikkat edin. Ürün çok sıvı hale gelmişse ürün bal kıvamına gelene kadar bekleyin, spatulayla karıştırın. Ürünü kullanmaya başlamadan önce cildinizin ufak bir alanında sıcaklık ve alerji durumu için kontrol etmeyi unutmayın.
blank Sıcak Su: Ürünü sıcak suda ısıtmayı tercih ederseniz ürünün dolum seviyesini aşmayacak kadar kaynayan suyun içine koyun, 15 dakika ağzı kapalı şekilde ısıtın. Eğer ürün akışkan bal kıvamına gelmemişse 5 dakikalık aralıklarla kaynar suyun içinde ısıtmaya devam edin.


Bütün ısıtma metodlarında ürün ambalajının kapağını ve ambalaj içindeki muhafaza kapağını kapalı tutun. Isıtılan ürünün elinizi yakmaması için koruyucu eldiven veya benzeri tedbirler almadan ürüne dokunmayın.


Spatula: Ürün ambalajı içerisinde 3 farklı uca sahip toplam 6 adet spatula bulunmaktadır. Spatulanın "konik şekilli" ucu kulak deliği, "yarım daire şekilli" ucu burun deliği, "geniş şekilli" ucu ise ürünü T bölgesi, dudak ve yanak çevresine uygulamak üzere tasarlanmıştır.

Spatulanın kulak için olan "konik şekilli" ucu ve burun için olan "yarım daire şekilli" ucunun altındaki güvenlik bariyeri yer almaktadır. Uygulama esnasında bu güvenlik bariyeri burun ve kulak deliklerinin dışında kalmalı ve delik içine sokulmaya çalışılmamalıdır. Spatulanın, güvenlik bariyerlerinin kulak veya burun deliklerine girecek şekilde kullanılması halinde ürün, tüyleri alırken burun ve kulak deliğindeki hassas dokulara zarar verebilir.

Spatulayı kullanımdan sonra temizlemek için Remove Ağda Sonrası Temizleme Mendili kullanabilirsiniz. Uygulama sonrası burun deliğinizi temizlemek için kullandığınız temizleme mendiliyle spatulanın burun ucunu, kulak deliği temizlendiğinde kullandığınız mendili de spatulanın geniş ucunu temizlemek için kullanmaya dikkat edin. Uygulamadan sonra spatulayı ürün kavanozunun içinde bırakmayın.

Temizleme Mendilleri: Ürün ambalajı içerisinde 6 adet Remove Ağda Sonrası Temizleme Mendili bulunmaktadır. Her kullanımda bir adet temizleme mendilini burun ve kulak deliklerindeki istenmeyen tüylerin alınmasından sonra sadece bu bölgeler için kullanın. Yüzdeki ve T bölgesi gibi diğer bölgelerdeki uygulamalardan sonra yeni bir mendil kullanmanız önerilir.

T Bölgesi:

blank

Rahatça uygulamanız için akışkan bal kıvamına gelene kadar ısıttığınız ürünü spatulanın yassı olan ucuyla burnunuzun ve etrafındaki siyah noktaların üzerine gelecek şekilde yandaki Resim-1'de gösterildiği gibi kalınca sürün. Aynı şekilde burun kemiğinizden kaşlarınızın arasına doğru alın bölgesindeki siyah noktaları ve kaş arasındaki tüylerin üzerine doğru ürünü kalınca sürün.

blank

Ürünü cildinize sürdükten sonra en az 30, en fazla 60 saniye boyunca sürülen ürün sertleşinceye kadar bekleyin. Sertleşen ürünü, sürme işlemini bitirdiğiniz bölgeden itibaren parmak uçlarınızla kavrayacak kadar tırnağınızla kaldırın. Kalkan ucunu parmağınızla iyice kavradıktan sonra Resim-2'de gösterildiği gibi sürme yönünün tersine doğru tek bir hareketle çekin.


Dudak Çevresi:

blank Sürülebilir bal kıvamındaki ürünü dudakların etrafındaki istenmeyen tüylerin çıkış yönüne doğru Resim-3'te gösterildiği gibi kalınca sürün. Aynı işlemi çene etrafındaki istenmeyen tüylerin de çıkış yönüne doğru uygulayabilirsiniz. Bu uygulama sadece kadın kullanıcılar için geçerlidir. Ürün erkeklerin bıyık tüylerinin alınmasında kullanılmamalıdır.
blank Sürme işlemi tamamlandıktan sonra en az 30, en fazla 60 saniye boyunca sürülen ürün sertleşinceye kadar bekleyin. Sertleşen ürünü, sürme işlemini bitirdiğiniz bölgeden itibaren parmak uçlarınızla kavrayacak kadar tırnağınızla kaldırın. Kalkan ucunu parmağınızla iyice kavradıktan sonra Resim-4'te gösterildiği gibi sürüm yönünün veya tüylerin çıkış yönünün tersine doğru tek bir hareketle çekin.


Yanak Çevresi:

blank Sürülebilir bal kıvamındaki ürünü dudakların etrafındaki istenmeyen tüylerin çıkış yönüne doğru Resim-5'te gösterildiği gibi kalınca sürün. Bu uygulama erkek kullanıcılar için geçerlidir. Kadın kullanıcıların daha önce yanak tüylerine ağda işlemi yapılmadıysa bu bölgede kullanılması önerilmez.
blank Sürme işlemi tamamlandıktan sonra en az 30, en fazla 60 saniye boyunca sürülen ürün sertleşinceye kadar bekleyin. Sertleşen ürünü, sürme işlemini bitirdiğiniz bölgeden itibaren parmak uçlarınızla kavrayacak kadar tırnağınızla kaldırın. Kalkan ucunu parmağınızla iyice kavradıktan sonra Resim-6'da gösterildiği gibi sürüm yönünün veya tüylerin çıkış yönünün tersine doğru tek bir hareketle çekin.

Burun:

blank Ürün burun deliklerindeki tüyleri almak için kullanmadan önce burun deliklerinizi sabunla iyice yıkayıp temiz suyla duruladıktan sonra kuruladığınızdan emin olun. Uygulama esnasında ürünün dudak etrafına bulaşmaması için ürün ambalajındaki bıyık etiketini dudağınızın üst bölgesine yapıştırabilirsiniz. Spatulayı burun deliğinize sokmadan önce Resim-7'de gösterildiği gibi dudağınızı, burun deliklerinizi genişletmek için aşağı doğru bastırın.
blank

Bal kıvamındaki ürüne spatulanın üzerinde burun işareti bulunan ucunu, Resim-8'de gösterildiği gibi topu ve eteği ürünle kaplanana kadar daldırın.

blank Spatulanın ürüne bulaşmış olan ucunu burun deliğinize spatulanın ucundaki etekleri dışarıda kalacak şekilde Resim-9'da gösterildiği gibi sokun. Spatulayı burun deliğinizde en az 30 en fazla 60 saniye boyunca kımıldatmadan ürün iyice sertleşinceye kadar bekletin. Aynı anda iki burun deliğinize de uygulama yapabilirsiniz. Sertleşen ürün spatulanın burun deliğinize iyice tutunmasını sağlayacaktır.
blank Ürünün sertleşmesi için gerekli beklemeden sonra spatulayı cildinize paralel olarak aşağıya doğru hızlı ve tek bir hareketle Resim-10'da gösterildiği gibi çekin. Ürünü aynı burun deliğinde birden fazla arka arkaya tekrarlayarak kesinlikle uygulamayın.


Kulak:

blank Ürünü kulak deliklerindeki tüyleri almak için kullanmadan önce kulak deliklerinizi ve etrafını sabunla iyice yıkayıp temiz suyla duruladıktan sonra kuruladığınızdan emin olun. Akışkan bal kıvamındaki ürüne spatulanın üzerinde kulak işareti bulunan ucunu, Resim-11'de gösterildiği gibi topu ve eteği ürünle kaplanana kadar daldırın.
blank Spatulanın ürüne bulaşmış olan ucunu kulak deliğinize spatulanın ucundaki etekleri dışarıda kalacak şekilde Resim-12'de gösterildiği gibi sokun. Spatulayı kulak deliğinizde en az 30 en fala 60 saniye boyunca kımıldatmadan ürün sertleşinceye kadar bekletin. Aynı anda iki kulak deliğinize de uygulama yapabilirsiniz. Sertleşen ürün spatulanın kulak deliğinize iyice tutunmasını sağlayacaktır.
blank Ürünün sertleşmesi için gerekli beklemeden sonra spatulayı cildinizin ters yönüne doğru hızlı ve tek bir hareketle Resim-13'te görüldüğü gibi çekin. Ürünü aynı kulak deliğinde birden fazla arka arkaya tekrarlayarak kesinlikle uygulamayın.
blank
blank
 • Т bölgesi
 • Burun
 • Yüz
 • Dudak Çevresi

 • Т bölgesi
 • Burun
 • Kulak içi
 • Yanak çevresi

* Tüm yüz ve çene altı bölgesinde kullanılabilir.

* Hassas göz kenarları çevresinde kullanmayınız.

 • Ürünü kullanmadan önce bütün kullanım talimatlarını ve ürün tanımlarını okuyun ve ürünü kullanırken talimat ve tanımlarda açıklandığı şekliyle ürünü kullanın.
 • Multi Action Tüy ve Siyah Nokta Alıcı Sir Ağda'yı, Remove Ağda Öncesi Hazırlık Mendili'ni ve Remove Ağda Sonrası Temizleme Mendili'ni tamamen cildinizde uygulamadan 24 saat önce cildinizin herhangi bir küçük bölgesinde ayrı ayrı deneyin. Eğer cildiniz alerjik veya beklenmeyen herhangi bir reaksiyon göstermiyorsa ürünü kullanmaya devam edebilirsiniz.
 • Ürünü çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza edin.
 • Ürün haricen kullanılır.
 • Ürünü yutmayın veya gözle temas ettirmeyin. Yutulması durumunda veya gözle temas durumunda gözünüzü hemen bolca suyla duruladıktan sonra ürün ambalajıyla doktora başvurun.
 • Lazer, peeling veya benzeri herhangi bir dermatolojik tedavi görmekteyseniz ürünü doktorunuza danışmadan kullanmayın.
 • Son 12 ay içerisinde burun ameliyatı veya estetik ameliyatı olduysanız ürünü doktorunuza danışmadan kullanmayın.
 • Ürünü cildinizde yanık, yara, tahriş olmuş, sivilce gibi sorunlu olan bölgelerde kullanmayın.
 • Ürünün mikrodalga fırında ısıtılması için belirtilen süre mikrodalga fırınınızın gücüne göre değişkenlik gösterebilir.
 • Ürünü mikrodalga fırında veya normal fırında ısıtıyorsanız fırının başından ayrılmayın.
 • Ürün diabetikler, hamileler ve retinoid tedavisi görenler için uygun değildir.
 • Ürünü ısıttıktan sonra kullanmadan önce mutlaka sıcaklık ve kıvamını kontrol edin. Eğer cildinizde sıcak ürünü kullandıktan sonra yanık oluştuysa hemen yanan bölgeyi soğuk suyun altında 3 dakika bekletin. Eğer yanık geçmediyse hemen doktora başvurun.
 • Ürünü burun ve kulak deliğine uygularken spatulanın ucundaki güvenlik bariyerini burun ve kulak deliğinize sokmayın. Uçlardaki güvenlik bariyerleri burun ve kulak içindeki hassas bölgelere ürünün bulaşmasını engeller. Ürünün hassas deliklere ulaşması size zarar verir.
 • Ürünü 1 dakikadan fazla cildinizde bekletmeyin. Fazla beklemesi sonucunda ürün sertleşecek, çekme esnasında kırılmalara yol açabilir ve çektikten sonra kalıntılar bırakabilir. Bu tip kalıntı olduğu takdirde Remove Ağda Sonrası Temizleme Mendili ile rahatlıkla temizleyebilirsiniz.
 • Ürünü kullandıktan sonra cildinizde kızarıklıkların oluşması normaldir. Şayet kızarıklıklar kalıcı ve yanmış hissi veriyorsa bu bölgeye soğuk kompres yapın ve doktora müracaat edin.
 • Ürünü aynı bölgede art arda bir defadan fazla uygulamayın. Mükerrer uygulama cildinizde tahrişe ve yanma hissine sebep olabilir.
 • Ürünü kullandıktan sonra kullandığınız bölgeyi 12 saat direkt güneş ışıklarına maruz bırakmayın ve bu süre zarfında herhangi bir kozmetik ürünü veya kremi kullanmayın.

ÜRÜNLERİMİZ

© REMOVE bir TredA markasıdır. 2016⎪www.tredafmcg.com