img
Blog

Kil Maskesinin Cilde Faydaları

Antik çağlardan beri kadınlar güzelleşmek için doğal kili kullanırken; tabiki yanılmıyorlardı. Doğal kilin içerisinde birçok minerali bulundurduğu ve cildi beslediği biliniyor. Bununla birlikte; cilde en önemli faydalarından biri ölü deriyi atmasını sağlayarak gözenekleri arındırması. Yine ölü derileri atarak cildi temizlemesi sayesinde; cilt rengini düzenlediği ve lekelerin azaltılmasına yardımcı olduğu da doğal kilin bilinen diğer faydaları. Kısacası doğal kil; cildinizi yenilemeye yardımcı olacak doğanın bize sunduğu en önemli mucizelerden biri.

Peki Remove Bacak Maskesi?

Kil; cilde olan faydalarından ötürü özellikle yüz maskelerinin ana bileşeni. Ve yüz maskelerini cildimizi yenilediği için çok seviyoruz  Peki bacaklarınız? Aslına bakarsınız aynı bakıma bacaklarınızın da oldukça fazla ihtiyacı var. Neden mi? Özellikle tüyler jiletle alındığında ciltte ölü deri birikiyor ve sıkça batık oluşumu görülebiliyor. Bu nedenle; bacaklarınıza kil maskesi uygulamak gözenekleri arındırmanıza ve batık oluşumunun azaltılmasına yardımcı olacaktır.

3 Etkili Yeni Remove Bacak Maskesi ise; doğal kilin faydalarını tüy dökücü özelliğiyle birleştirdi. Böyle istenmeyen tüylerinizden kurtulurken; aynı zamanda kil maskesi ile bacaklarınıza bakım yapmanın keyfini çıkartabilirsiniz. Üstelik doğal kil ile birlikte yosun özü ve kömür içeren 2 farklı seçeneği ile Remove Bacak Maskesi; hem tüy alma hem de bakım rutininizin vazgeçilmez bir parçası olmaya aday. Kim tüylerinden kurtulurken aynı zamanda pürüzsüz, bakımlı ve yumuşacık bacaklara sahip olmak istemez ki?