img
Blog

En Etkili Tüy Alma Yöntemleri

Kadınlar güzellikleri için yüz yıllardır tüylerinden kurtulmaya çalışıyor. Bunun için farklı farklı birçok yöntem olsa da; hepsinin amacı aynı: Pürüzsüz, daha temiz hissedilen bir cilt. Peki nedir bu yöntemler gelin birlikte bakalım :)

Ağda Bantları

Ağda Bantları; klasik ağdaların daha konforlu ve pratik hali. Üstelik Remove Ağda Bantları’nı avucunuzun içinde ısıtmaya dahi gerek yok. Dakikalar içinde pürüzsüz bir cilde kavuşmakla kalmıyor, derinin üstündeki ölü ciltten de kurtulmuş oluyorsunuz. Ağda bandı benim canımı acıtıyor diyorsanız ise henüz Pain-less mendiller ile tanışmamışsınız demektir. Pain-less mendiller ağda öncesi uygulama yapılacak bölgeye sürüldüğünde mentollü yapısıyla cildi ferahlatıyor, ağdanın sebep olduğu rahatsız edici hissin azaltılmasına yardımcı oluyor.

Tüy Dökücü Krem

Eğer tüylerinizden kurtulmak için aradığınız yöntem hızlı ve hiç acısız bir yöntemse tüy dökücü kremler tam size göre. Tüy dökücü Krem; tüylerin yapısına etki ederek dökülmelerini sağlıyor, geriye pürüzsüz bir cilt kalıyor. Üstelik Remove Tüy Dökücü Krem sadece 6 dakikada gösterdiği hızlı etkiyle size zaman da kazandırıyor. Hem de siz rahatsız edici tüy dökücü krem kokusuna maruz kalmadan! Jilet yok, kesik ve tahriş yok.

Hazır Sir Ağda

Evet; yanlış duymadınız! Türkiye’nin en yenilikçi ağda markası Remove; sizi uzun uzun ısıtma gerektiren roll on ağdalardan kurtarıyor! Sadece sıkıp sürmeniz yeterli. Ağda bezini yapıştırın ve çekin, hazırsınız! İşim çok, vaktim yok diyorsanız; hızlı ve pratik bir ağda deneyimi sunan Squeeze Wax ve Retocuh Pen ile mutlaka tanışmalısınız! Squeeze Wax vücut bölgeniz için geliştirilmiş, Roll on başlığıyla benzersiz bir ağda deneyimi sunuyor. Retouch Pen ise makyaj çantanıza bile sığabilen boyutuyla, yüz bölgenizdeki tüylerinizden kurtulmada en büyük yardımcınız olacak.